Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Uygun Fiyata Hosting Satın Almak

Uygun Fiyata Hosting Satın Almak

Önceki yazımız olan “Uygun Fiyata Domain Satın Almak” konumuzdan sonra sıra geldi uygun fiyata hosting almak. Bildiğiniz gibi Domain almakla bu iş bitmiyor. Bir de hosting yani sitemizi barındırmak için bir sunucuya ihtiyacımız var. Ülkemizde kendine webmaster diyen her 10 kişiden 8’i hosting satıyor. Bu yüzden seçici olacağım.

İlk sorunuz sen hangi şirketten alıyorsan derseniz, hosting.com.tr‘den hostumu barındırmaktayım ve gayet memnunum. Ayrıca verdiği imkanlarda harika. 19$ gibi bir fiyata sınırsız hostinge imkan oluyorsunuz.

Hangi şirketleri tavsiye ederiz?

Netinternet: Bu şirketle çalıştım. Oldukça kaliteli ve sağlam sunucuları vardır. Ama sınırsız almak için çok para vermek lazım. Bu yüzden bütçem nedeniyle buradan ayrıldım. Aslında hoş ama mesela 100-150 lira buraya yatırınca imkanlar yine kısıtlı oluyor.

Turhost: Netinternet gibi sağlam firmadır. Oldukça fazla müşterisi vardır. Daha önce burada da çalıştım.

HABERİN DEVAMI

Hosting.com.tr: Oldukça iyi firmadır. İnternet aleminde neden az bahsedilmiş bilmiyorum ama gerçekten güzel hizmetleri var. Ayrıca CPU limiti %100, 1 GB RAM

Alastyr: Bir diğer sağlam hosting şirketi. Bir çok kullanıcısı var. İnternette söylenen “Hemen çöküyor” laflarına kanmayın. Çünkü kısa süre içinde CPU limitlerini %10’dan %25’e kadar çıkarttılar.

Natro: Bir çok kişinin tercihi. Daha önce hiç denemedim. Ama sağlam firmalar arasında yer alıyor.

Sadece Hosting: Oldukça başarılı bir firmadır. Fiyatları yüksektir ama hizmeti iyidir.

Radore: İsmi çıkmış firmadır. Çoğu kişinin tercihidir.

GoDaddy: Yabancı firmadır. Dünya çapında bir firma olduğundan iyi kötü olduğunu söylemeyeceğim. Zaten gerekte yok.

Bu fiyatlar çok pahalı! Başka ne yapmalıyım?

Hostinger adında bir firma var. Bu firmadan ücretsiz hosting alabilirsiniz. Yada üstte önerdiğim firmalar dışında alabilirsiniz ama dikkat etmeniz gerekenler verilen CPU limiti, INODE sınırı, internette aldığı yorumlardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz