Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Türk Yapımı MMOFPS Oyunu Zula Şimdi Brezilya’da!

Türk Yapımı MMOFPS Oyunu Zula Şimdi Brezilya’da!

Artık zamanı gelmişti… Hep ithalat yapa yapa yabancı sermaye haline gelen ülkemiz, artık kendi içinde yapmıyor, dünyaya ihraç ediyor.

Yerli yapım Zula oyunu, en son Steam’de kabul görmüştü. Şimdi ise Brezilyalı şirket Playspot ile anlaştı ve kısa süre içinde oyun Brezilya’da da yayına girecek.

Brezilyalı oyuncuların ise tek derdi hileler. Eğer hile olmazsa oynarız diyorlar! Ayrıca şimdiden gameplay çekmeye başlamışlar bile.

Zula Oyun, Facebook sayfasında ise bu haberi şöyle duyurdu;

ZULA DÜNYA’YI FETHETMEYE HAZIRLANIYOR!

HABERİN DEVAMI

Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, sizlerin desteğiyle dünya pazarında ülkemizi temsil edecek. İlk olarak Brezilya’da Playspot şirketi tarafından yayınlanacak olan Zula, bir çok ülkenin de dikkatini çekmeye başardı.
Bugüne kadar yabancı FPS oyunları oynadık. Şimdi ise hem kendi oyunumuzu oynamanın hem de oyunumuzu yabancı ülkelere ihraç etmenin gururunu birlikte yaşıyoruz. Zula’nın yabancı ülkelerde yayınlanması ile yurt dışına harcadığımız dövizin bir bölümünü de ülkemize geri getirmiş olacağız. Bu sayede oyun sektörü gelişecek, yerli programcılar ve tasarımcılar için yeni iş imkanları da oluşmuş olacak.

Çıktığımız bu zorlu yolda bizlere desteklerini esirgemeyen oyuncularımıza teşekkür ederiz. Bu güzel haberi kutlamak adına 3 aydır en az bir kez oyuna girmiş olan tüm Zula hesaplarına 5000 Zula Altını yüklendiğini memnuniyetle duyuruyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz