Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Tarayıcı Tabanlı Online Oyunlar Listesi 2015 – 2016

Tarayıcı Tabanlı Online Oyunlar Listesi 2015 – 2016

Tarayıcı Tabanlı yani Browser ile oynan oyunlar geçmişte çok önemli bir yere sahip olsa bile, şuan hala oyuncuları mevcut. Ayrıca bilgisayarı indirilebilir oyunları çalıştırmayan yada yavaş açanlar için ideal bir çok oyun mevcut. Bu oyunlar ile keyifli vakitler geçirebilme fırsatına da erişebileceksiniz. Peki tarayıcı tabanlı oyunları nasıl bulurum dediğinizde tıkandığınız oluyordur. Şuan o kadar açık fakat oyuncusu olmayan oyun mevcut ki saymaya yetmiyor. Bunların arasından en iyi ve en çok oynananları sizin için seçtik ve toparladık. Not, sıralama rastgeledir.

12- DarkOrbit

Bigpoint firması tarafından yapılmış tarayıcı tabanlı online oyun. Dünyada ve ülkemizde bir çok oyuncusu bulunuyor. Uzun zamandır hizmet veren DarkOrbit her sene yenileniyor ve güncellemeler alınıyor. Oyunda bir çok Türk birliği ve ekibi bulunuyor. Aynı zamanda videolar çekerek sosyal ağlarda paylaşan oyuncular bir birlerine destek olmayı da eksik etmiyor.

11- Seafight

Yine bir Bigpoint yapımı oyun. Denizde maceraya ne dersin? Aktif binlerce oyuncu ile korsan gemisi yönet ve oyunun tadını çıkart. Darkorbit’de olduğu gibi bu oyunda da birlik sistemi var ve yeni arkadaşlıklar kurarak denizlerin hakimi olabilirsiniz.

10- Son Korsan

HABERİN DEVAMI

Türk yapımı korsanlık oyunu. Uzun süredir aktif ve dünya üzerinden bir çok oyuncusu bulunuyor. Ayrıca Osmanlı desenli bir tasarımı olan oyunun bir çok görevinde karşımıza padişahlar çıkıyor. Oyun içinde chat kutucuğundan bir çok kişiyle etkileşime geçebilme imkanınız da var.

9- Vega Confclict

Yabancı yapım olan Vega Confclict, dünya üzerinde aktif olarak anlık 60 bin oyuncuya ulaşabilen tarayıcı tabanlı ve mobil ile de oynanabilen bir oyundur. Oyunda Türk oyuncularda mevcut olduğu gibi bir çok gezegen ve birlik vardır. Hem çok oyuncu hemde kaliteli bir oyun hizmeti sizlere sunuyor.

8- Sanalika

Türk yapımı sanal yaşam oyunu. 2008’de kurulmuş ve çocuklar için sanal dünyayı tanımaları için yapılmış oyundur. Görev yaparak para kazanabilir, arkadaş edinebilir ve yeni mekanları tanırken ev tutup hem eviniz olabilir hemde dükkan açıp para kazanabilirsiniz.

7- Travian

Tarayıcı tabanlı strateji oyunu: Travian. Köyünüzü kurun ve yönetin, asker yetiştirin, köyünüzü geliştirin, birliklere girip savaşlar yaparak tüm dünyaya kendinizi gösterin!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Cemal dedi ki:

    Harika oyunlar var uzun zamandır oynadığım oyunların çoğu var. Sayenizde yeniden başladım.

Yorum Yaz