Mobil

Samsung Galaxy S7 – S7 EDGE Kullanıcı Yorumları

s7-samsung

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge çıktı ve bir çok kullanıcı çıkar çıkmaz satın aldı. Peki aldıktan sonra pişman mı oldular, ne yorum yaptılar? Sosyal ağlardan topladığımız S7 yorumları ile sizin gibi satın alacak kullanıcılarımız için belki de ışık olacak. Tarafsızca topladığımız işte o yorumlar:

S7 su geçirmeme özelliği var mı

  • IP68 sertifikasına sahip Galaxy S7 ve S7 edge, 30 dakika boyunca 1,5 metre derinlikteki suya dayanabilmektedir.

Bu telefon ne kadar?

  • Galaxy S7 edge için tavsiye edilen satış fiyatı 3299 TL‘dir. İlginiz için teşekkürler!

S7 edge mükemmel performans çantada kamera taşımaya son verin benim gibi S7edge alıp hayatı fotoğraflayın 🙂

Işığı çok aldığı doğruda renklerle ne alakası var onu geç samsung. İkincisi s6 ile fotoğraflar karşılaşınca arada fark yok desek yeridir madem reklam yapacaksınız vulkan apisi öne çıkarıp oyunda ilerleme kaydedin hem biz mutulu olalım hem siz teşekkürler.

Telefonu yeni aldım s7 edge ara ara kilitleniyor uygulama durduruldu diyor çok rahatsız edici galeriye girince kamerada YouTube de ne yapmam lazım 3 gün oldu alalı….bu kadarda olmaz

Yaklaşık 1 hafta önce s7 edge aldım. Şarj süresine çok dikkat ediyorum ve sadece 1 hafta geçmesine rağmen ilk günkü performansı veremiyor maalesef….

Harbiden bir daha samsung kullanmam diyen bizlere bile aldırdı telefonu. Kendini aştı samsung s7 edge mükemmel. Birde iki farklı sensör kullanmasaydı daha iyi olurdu.

S7 edge var bende çok ısınıyor

Ben s7 edge kullanıyorum ekran da hem parmak izi hem de ekran şekli kullanıyorum kilit olarak
Sorun şu telefonu kilit moduna alıp açtığım zaman direk kaydırma ile telefonumun ekran kilidi açılıyor ve bu bütün Samsung telefonlar da var bununla ilgili sizden cevap bekliyorum

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Videolu İncelemeler

Bu kadar incelemeden sonra, satın almaya karar verdiniz mi?

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir