Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Punch Club Oyunu İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

Punch Club Oyunu İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

Baban vahşice gözlerinin önünde öldürüldü. Tavuk mu olacaksın, yoksa kendini geliştirip tren gibi sert mi? Punch Kulübü birden fazla hikaye hatları ile bir boks kralı yönetimi oyunudur. Amacınız açıktır, ama nasıl oraya sen meşru sıralamasında tırmanmaya veya daha fazla gülünç, gölgeli yol almak isteyip istemediğinizi bağlıdır.

Yol boyunca yeteneklerini odaklanmak isteyeceksiniz. Eğer Tiger Way, Turtle Way, ya Way alacak [diğeri?] Sizin gücü, doğruluk ve çeviklik tüm Way yolunu aydınlatan hangisi bağlıdır. Eğer çizgiler veya palet var mı? Ve her kararı, özellikle sosyal yaşamda, önemli olacaktır. Tüm spor zaman ve mücadele Timsahlar yanında, dostluklar, aşk hayatı, iş, eğlence zamanı, ilişkiler ve olası yıldızlık hokkabazlık olacak. Bu bilirsin, hepsi sadece pompalama demir değil.

HABERİN DEVAMI

RPG ve zengini elemanları ile Fighter yönetimi similatörü. Babanı kimin öldürdüğünü bulmak ve belki de yol boyunca kendiniz hakkında bir şeyler öğrenmek. Ağır hikaye odaklı çok farklı anlatı dalları ve keşfetmek için oyun sonları ile, istediğiniz gibi istatistikleri ile derin alın ve geniş beceri ağaçları aracılığıyla kendi yolunu bulmak biryere 80-90’larda referanslar ve nostalji ile muhteşem piksel görseller

Punch Club Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:

    • İşletim Sistemi: Windows XP yada üzeri
    • İşlemci: 1 GHz yada üzeri
    • Bellek: 1 GB RAM yada üzeri
    • Ekran Kartı: Tost makinesi bile açar.
    • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz