Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Pokemon Go Hile ile istediğiniz kadar avlanın

Pokemon Go Hile  ile istediğiniz kadar avlanın

Pokemon Go Hile  ile istediğiniz kadar avlanın – Pokemon go çılgınlığı bütün dünyayı sarmış ver herkes elinde telefon pokemon avlıyor, ancak rahat insanlar ise oturduğu yerden dışarı çıkmayarak,  pokemon avlamak istiyor, fakat oyun buna izin vermiyor. Bu yazımızda nasıl oturduğunuz yerde pokemon avlayacağınızı anlatacağız.

Öncelikle akıllı telefonlarda bu ip değiştirme programları var, bu programlardan bir tane indirin, ama otomatik ip değiştiren değil, manuel olarak ip değiştiren, yani sizin newyorkun en büyük parklarına götürecek, sizi orada gösterecek bir program, uygulama marketinizde çokça bulabilirsiniz.

HABERİN DEVAMI

Daha sonrasında uygulamayı çalıştırarak olmak istediğiniz yeri seçin, sonra pokemon go oyununa giriş yapınız. göreceksiniz ki pokemon go sizin olmak istediğiniz yerde olmuş olacak. bu şekilde istediğiniz kadar pokemon  avlayabilirsiniz.

o yer bittiğinde yine aynı şehirde ki başka bir noktaya gidin ve tekrar avlamaya başlayın. Ancak eğer şehirden şehire, ülkeden ülkeye saatte bir geçiş yaparsanız pokemon sunucuları bunu farkeder ve hesabınızı banlayabilir, bunun için saatlik aralarla aynı şehirdeki ki parklara gidin, daha sonrasında yine bir başka parka şeklinde, bütün yerleri bitirdikten sonra 1 gün sonra yine dikkat çekmeyecek şekilde yakın bir şehirde ip adresinizi gösterin ve yine pokemon avlamaya başlayın….

Denediniz ve sonuçtan memnun kaldınız mı?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz