Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Netflix Nedir? Netflix Türkiye Nedir?

Netflix Nedir? Netflix Türkiye Nedir?

İnternet üzerinden çeşitli filmler izleyebileceğiniz ve elinizin altından kolaylıkla bulabileceğiniz filmleri barındıran, ücretli bir film izleme sistemidir.

Amerika ve Avrupa’da hizmet veren Netflix, ayağını Türkiye’ye de uzattı ve artık Türkçe altyazı barındıran filmler yayınlayacağı kararı aldı.

Netflix’in üyelik sisteminde 3 adet üyelik biçimi var, bunlar; Basic, Standard ve Premium.

Fiyatlara gelecek olursak, Euro cinsinden fiyatlandırma yapmışlar. Buna göre Türk lirasından ele alırsak, 7,99 Euro = 25 – 26 TL civarı bir fiyatı var. Bu Basic seçeneği. Burada 720P film izleyebiliyor, aynı anda sadece 1 film izleyebiliyorsunuz.

HABERİN DEVAMI

Standart seçeneğine gelirsek, 9,99 EURO = 32,7 Türk Lirasına denk geliyor. Bunda ise HD izleyebiliyor yani 1080p izleyebilir, aynı zamanda aynı anda 2 film izleme hakkınız oluyor.

Premium seçeneğinde ise Netflix, 11,99 EURO = 39,2 Türk Lirasına denk geliyor. Bunda ultra-hd izleyebiliyor (4k) aynı zamanda ve aynı anda 4 film izleme hakkınız oluyor.

Henüz web sitesi Türkçe olmayan Netflix, geliştirilmeye devam ediliyor. Önümüzdeki günlerde Türkçe olarak karşımıza çıkacak, fiyatları gayet uygun. Yabancı ülkelerde çok tercih ediliyor, bakalım ülkemizde olan Digiturk Play’i yada diğerlerini ziyaretçi bakımından geçebilecek mi?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Muhammet Ali dedi ki:

    Baya iyiymiş bu fiyatları uygun.

Yorum Yaz