Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Minecraft’ı Ucuza Alma Yolları – G2A

Minecraft’ı Ucuza Alma Yolları – G2A

Minecraft hesaplar genelde çok pahalıya satılıyor. Peki bunları ucuza nasıl alırız, hiç düşündünüz mü? Platformlarda bir çok kişi hesapları ucuza satıyor fakat çoğu kişi dolandırılarak bu işleri bırakıyor. Günümüzün en güvenilir oyun satış web adresi olan G2A ile tanışın.

G2A ile Minecraft Premium Hesaplarını ucuza alabilir ve Minecraft’ı 15 ile 25 lira arasında bir ücret ile sahip olabilirsiniz. Daha önce 20-25 adet aldım ve 1 kez sıkıntı oldu, onda da hemen yenisini aldım. Şimdi anlatacağım yollar ile hızlıca güvenli satın alacaksınız.

Başlamadan önce belirteyim ki, satın alırken paypal ve kredi kartı öneririm. Fakat paypal seçtiğinizde kredi kartından çekiyor pek farkı yok. Paypal hesabınızda olsa bile kredi kartı istemektedir.

HABERİN DEVAMI
  • www.g2a.com adresine girip üye olun.
  • Üye olduktan sonra id.g2a.com adresine girip kartınızı tanıtın ve 30 günlük g2a shield seçeneğini aktif edin. Eğer sorun yaşarsa sıkıntısız geri verilmektedir.
  • Sonrasında arama kutucuğuna Minecraft Premium Account seçeneğine gelip tıklayın ve tekliflere bakın. Burada dikkat etmeniz gereken kişinin yüzde (%) kaç olumlu satış yaptığı ve fiyatı. Bu ikisini tutturabilirseniz durmayın, satın alın.
  • Sonrasında satın al tuşuna basın ve ilerleyin, hepsi bu kadar. 5 dakika içerisinde kullanıcı adı – şifre şeklinde hesabı yolluyorlar. Bundan sonrası ile minecraft.net’e girip bilgileri düzenlemek. Eğer sonrası için saklayacaksanız mutlaka şifreyi değiştirin ve epostayı da kendinizin yapın. Çünkü başkası adına kayıtlı olursa değiştirilir.

G2A ile alışveriş bu kadar kolay. Sorularınızı yorum aracılığı ile iletebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. vedat dedi ki:

    Bu yöntem baya iyi. Hem ucuz hemde kaliteli.

Yorum Yaz