Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Minecraft Türkçe İndir

Minecraft Türkçe İndir

Minecraft, benzeri bulunmayan ve tertemiz bir soluk yaratıp dünya çapında popüler hale gelen ve küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 3 boyutlu taktik oyunudur.

Minecraft 1.9.2 Türkçe İndir

Minecraft‘ın son sürümü olan 1.9.2 sürümünü indirmek için aşağıdaki indirme butonunu kullanabilirsiniz.

Minecraft Nedir?

Minecraft oyununda devasa bir oyun dünyası dahilinde madencilik yaptığınız, kendi yapılarınızı yaptığınız ve hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz bir oyundur. İçinde barındırdığı ekstra oyun modları ile de oyunculara bir hayli yenilik ve değişik oynanış tarzları sunuyor.

Güneşin doğuşu ile beraber canlanan oyun dünyasında emeliniz değişik materyaller toplayıp, topladığınız materyaller ile yeni araçlar yapmak ve kendi yapılarınızı yapmaktır. Oyunda ki modlara göre bir takım vakit çevrenizdeki hayvanları kontrol ederek evcilleştireceksiniz, bir takım vakitte zindanlarda yaratıklardan kaçacağınız ve hayatta kalmaya çalışacağınız Minecraft, sizleri tertemiz bir dünyaya sürükleyecek.

Minecrat Nasıl Oynanır?

Minecraft oynamaya hayatta kalma modu (survival mode) ile başladıysanız, ilk emeliniz etrafınızda bulacağınız ağaçları yumruklayarak odun toplamanız gerekiyor. Daha sonra topladığınız odunları işlenebilir tahtalara dönüştürerek kendi malzemelerinizi hazırlayabileceğiniz imalat tezgahınızı (crafting table) inşa faktörüz gerekiyor. Daha sonra oluşturacağınız kazma ile madencilik yaparak yeni imalat malzemelerine sahip olacak ve oyunun ilerleyen bölümlerinde ateş yakabilecek, yeni araçlar yapabilecek ve kendinizi düşmanlarınızdan savunmak için silahlara sahip olabileceksiniz.

Minecraft’ın dünyasında geçen 1 gün bizim dünyamızda 10-20 civarı bir vakte tekabul ediyor. Bu yüzden şayet geceyi güvenli bir şekilde geçirmek ve hayatta kalmak istiyorsanız her şeyi olabildiğince hızlı yaparak hanenizi olabildiğince ivedi şekilde oluşturmanız gerekiyor. 4 duvarı olması sizin için yeterli olacaktır.

Oyundaki ilk günde hayatta kaldıktan sonra ilerleyen günler için hanenizi geliştirmeye, kendinizi gece ortaya çıkan tehlikelerden savunmaya, yeni mobilyalar oluşturmaya, kendinize yatak hazırlamak için koyunlar bularak yünlerinden faydalanmaya, silahlar ve araçlar için malzeme toplamaya, eşyalarınızı güvende tutmak için kasalar hazırlamaya ve karnınızı doyurmak için yiyecek toplamaya başlamanız gerekiyor. Minecraft oyun dünyasında sonraki günlerde neler yapacağınızsa tamamiyle sizin hayal gücünüze bırakılmıştır. Zati oyuynun asıl keyif veren yeri de bu mertebelerden sonra olan bölümdür.

HABERİN DEVAMI

Minecraft oyununda her oyuncu kendi dünyasını kendi şekillendirmesi gerekiyor. Özel bir emeliniz veya bir göreviniz olmak zorunda değil. Başka bir deyişle görevlerinizi ve kendi hedeflerinizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Oyuna yine her başlayışınızda yeni bir dünyada, yeni bir coğrafyada yer alacak ve hedeflerinizi oyuna başladığınız yerin şartlarına göre istikamet vereceksiniz. Minecraft oyununun cezbedici noktalarından bir tanesi de kuşkusuz ki oyuncularına sunmuş olduğu bu esnekliktir. Ayrı olarak resmi olmayan oyun modları ile arkadaşlarınızla savaşabilir, yarışabilir veya aklınıza gelmeyecek daha bir hayli şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Sonunda 3 boyutlu blokları bir araya getirerek kendi dünyanızı oluşturmak için çabaladığınız Minecraft, sizlere akılalmaz bir oyun tecrübesi sunuyor. Yeni bir şeyler oluşturmak, keşfetmek ve hayatta kalmak Minecraft evreninde gerçeğe dönüşmüş bir olay. Oynamanızı öneririm.

Minecraft Tanıtım Videosu

Minecarft ile ilgili daha iyi bilgi edinmeniz için tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederiz.

Minecraft Oynamak Ücretsiz mi?

Minecraft fiyatlı bir oyundur. Bu yüzden oyunun heyetimini yaptıktan sonra resmi sunucular üzerinde oynayabilmeniz için oyunu satın almış olmanız ve kendinize ait kullanıcı hesabınızla Minecraft evrenine giriş yapmanız gerekiyor. Minecraft’ı resmi sitesi üzerinden satın alabilir ve kullanıcı kaydınızı bu siteden yapabilirsiniz.

Ücretsiz ve Legal Yoldan Nasıl Oynarım?

Ana ekrandaki “Edit Profile” butonuna tıklayın.

Daha sonra Edit Profile menüsünde yer alan “Allow use of old “Alpha” Minecraft versions (from 2010)” isimli yazının yanındaki kutucuğu aktif hale kazancın. Ve çıkan ikaza YES diyerek devam edin.

Yukarıdaki işlemden sonra “Use version” bölümündeki bölümden “old_alpha a1.2.6″yı seçin ve “Save Profile” butonuyla profil ayarlarını kayıt edin.

Artık tam sürümü bedava olarak oynayabileceksiniz.

Minecraft Son Sürüm İndir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz