Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

MECH WARS Oyunu KickStarter’da Desteklerinizi Bekliyor

MECH WARS Oyunu KickStarter’da Desteklerinizi Bekliyor
MECH WARS bir Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) oyunudur, hikâyesi nükleer bir savaşın son anlarını ele alıyor. Büyük bir nükleer savaştan sonra kalan ordular sonsuza denk savaşıyorlar. Ta ki Mech’ler icat ediliyor ve bu mücadelenin galibini belirlemeye başlıyor.
Oyun içerisinde kendinize ait mekanik robotları kurabilir, creepleri oluşturabilir, silahları değiştirebilme gibi birçok zengin içerik sizleri bekliyor.
Oyun iki kısımdan oluşmaktadır: İlk kısmı kendinize ait mekanik robotları kurmak ve onları mücadele için hazırlamaktır. Her kurulan robotun avantaj ve dezavantajları oluşmaktadır. Örneğin mekanik robota ağır bir silah ile donatılırsa hızlı bir oyun için dezavantaj sağlayacaktır. Ancak savaş sırasında üstünlük sağlayarak düşmana büyük kayıplar yaşatabilecektir. Hafif bir silah ise güç bakımından zayıf ancak oyun başında yıkımlarda büyük bir avantaj sağlayacaktır.
HABERİN DEVAMI
Robotun dezavantajlarını dengelemek için uygun bir ordu (creep) ile desteklenmesi gerekiyor. Ordunuz oyun içerisinde işgal edilmiş fabrikalar tarafından otomatik üretilecektir.
Savaş Alanı
Harita üzerinde iki ayrı üst bulunmaktadır. Bu üstleri birbirine bağlayan yollarda takımları bir savaş halindedir. Üstlerin bağlantı yollarında bulunan fabrikaları imha ederek takımların gücünü azaltacak ve üste kadar ilerleyip oyunu kazanacaksınız.
(Daha fazlası için: www.mechwars.rocs)
Oyunumuzun KICKSTARTER kampanyası başlamıştır desteklerinizi bekliyoruz.
KICKSTARTER linki: http://kck.st/1TwRfbG
Steam Greenlight sayfasına: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=674350162
MECH WAR YOUTUBE Tanıtım: https://youtu.be/um3VXFaccZk
sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Agario dedi ki:

    Teşekkürler

Yorum Yaz