Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat’te Nasıl Paylaşırsınız?

Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat’te Nasıl Paylaşırsınız?

 

Snapchat Nasıl Kullanılır?

 

Snapchat, yakın zamanda çok sayıda kullanıcıya ulaşmış ve çeşitli değişik filtreler ve efektleri ile oldukça ünlenmiş bir uygulamadır. O an çektiğiniz ya da daha önceden çektiğiniz fotoğraf ya da videoları 24 saat görüntülenmek üzere, en az 1 en fazla 10 saniyelik halde uygulamada kişilere özel ya da herkesin görebileceği şekilde paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu sebeple istediğiniz zaman fotoğraf paylaşabileceğiniz ve 24 saat süreyle görüntülenebildiği için diğer fotoğraf paylaşma sitelerinden daha farklıdır ve daha az tercih edilebilir bir özelliktir.

 

Peki Bu Uygulamada Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat’te Nasıl Paylaşırsınız?

 

HABERİN DEVAMI

            Yeni gelen bir özellik olan ‘Anılar’ özelliği sayesinde eskiden kaydettiğiniz, başka bir uygulama ile çektiğiniz, ekran görüntüsü aldığınız fotoğrafları oldukça kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bunun için Snapchat’i son sürümüne güncellemeniz ve güncelleme gerçekleştikten sonra Anılarım özelliğini cihazınızdaki fotoğraf galerisi ile eşitlemeniz ve Anılarımın fotoğraflarınıza erişmesine izin vermeniz gerekmektir. Bundan sonra fotoğraf çekme ekranına giderek altta çıkan Anılarım sekmesine basmanız gerekmektedir ve açılan bu sekmede eşitlenmiş olan fotoğraf ve videolarınızı kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Bu sekmede kolaylıkla fotoğraf üzerinde düzenlemeler yapabilir, üzerine yazılar ya da şekiller ekleyebilir, çeşitli filtreler ekleyebilirsiniz.

 

Daha sonra sadece paylaş butonuna basmanız ve istediğiniz kişilere ya da herkese göndermeniz gerekmektedir. Bundan sonra dilerseniz bu fotoğrafı kaydedebilir ya da sadece gönderilen orijinal fotoğrafı değiştirebilir, dilerseniz hiçbir değişikliği kaydetmeden de çıkabilirsiniz.

 

Bu yeni gelen Anılar özelliğinin de çeşitli sorunları bulunmaktadır ve bu sorunlara da yakında bulunacak olan çözümler ile uygulamanın ve sürümlerin kullanımı kolaylaşacaktır. Bu özellik eskiden olan zorlu fotoğraf paylaşma sorununu da ortadan kaldırmışa benziyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz