Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Iphone Nasıl Restore Edilir?

Iphone Nasıl Restore Edilir?

Telefon restore etmek ile telefonu fabrika ayarlarına döndürmek arasında fark bulunmaktadır. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek hiç kullanılmadan önce ki haline döndürmektir. Yani telefonun gerek melodisi, gerek teması ilk günkü haline dönmektedir. Ancak telefon restore etmek telefon içinde ki yazılımı silerek yeni yazılım yüklemektir. Yani bu anlamda telefon restore etmek ve telefonu fabrika ayarlarına döndürmek arasında fark bulunmaktadır. Peki, telefon nasıl restore edilir;
Iphone restore etmek için şu adımları izlemelisiniz;
1) Öncelikle ıTunes son sürümünü bilgisayarınıza indirerek kurulumunu yapın.
2) Daha sonra ıphone telefonunuzu açarak, usb kablosu yardımıyla bilgisayarınıza bağlayın. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağladıktan sonra ise otomatik olarak telefonunuz algılayan ITunes uygulamasını bilgisayarınızdan açın.
3) ITunes sol üst tarafından ıphone bölmesi bulunmaktadır. Bu bölmeye basarak telefonunuzu da açmalısınız.
4) Bu adımdan sonra karşınıza bir sayfa açılacak ve açılan sayfada güncellemeleri denetle ile Iphone Geri Yükle seçenekleri yer alacak. Bu seçeneklerden Iphone geri yükle seçeneğine tıklamalısınız. Ancak bu seçeneğe tıklamadan evvel Iphone bul seçeneğini ıphone ayarlarınızdan pasif duruma getirmeniz gerekmektedir.
5) Daha sonra Iphone geri yükle seçeneğini tıklayarak, karşınıza çıkan yedekleme uyarısında eğer ki yedeklemek istediğiniz bir video bulunuyorsa yedekleme işleminizi gerçekleştirmelisiniz.
6) Yedekleme işleminizi tamamladıktan sonra karşınıza geri yükle ve iptal yazan bir kutucuk çıkacak, geri yükle butonunu tıklamalısınız.
7) Bu adımın tamamlanmasından sonra da restore işleminiz tamamlanmış olacaktır.

HABERİN DEVAMI

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Hulu dedi ki:

    Supersiniz…!

Yorum Yaz