Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

iPhone 8 Nasıl Olacak

iPhone 8 Nasıl Olacak
Tayvanlı bir internet sitesi DigiTimes, kendi kaynaklarına dayandırdığı haberinde piyasaya sürülecek olan iPhone modellerinde iris tarayıcısı bulunacağını söylentisi ortaya çıktı.

Apple’ın bu yıl iPhone 8 ya da iPhone X ismiyle piyasaya sürülmesi beklenen telefonunda bulunacak yeniliklerle ilgili bir sürü şey yazıldı, çizildi. Şimdi de telefonun iris tarayıcısına sahip olacağıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Tayvanlı internet sitesi DigiTimes, ismini vermediği endüstri kaynaklarına dayandırdığı haberindeyeni iPhone’dan iPhone 8 ismiyle bahsederek telefonun OLED ekran, kablosuz şarj desteği ve iris tarayıcısı ile birlikte geleceğini iddia etti. iPhone kullanıcıları, iris tarayıcısını kullanarak telefonlarının ekran kilidini açabilecek ve Apple Pay ile ödeme yapabilecekler.

HABERİN DEVAMI

 

DigiTimes, Apple’ın tedarik içerisinde bulunan kaynaklara sahip, fakat Apple’ın  ürün planlarıyla ilgili haber yapma konusunda karışık bir geçmişe sahip. Bu yüzden bu habere de kuşkuyla yaklaşmak gerekir.

DigiTimes,  iris tarayıcısına sahip olacak olan iPhone’ların 2018’den önce olmayacağını belirtmişti. Bununla birlikte DigiTimes, 2017 yılında piyasaya girecek olan iPhone’lar iris tarayıcısı bulunacağını belirttiği bir haberinde Çinli bir internet sitesini kaynak göstermişti, bu yeni haberde ise bu bilgiyi kendi kaynaklarına dayandırıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz