Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

İOS 10 Nasıl Yüklenir?

İOS 10 Nasıl Yüklenir?

Apple her sene olduğu gibi bu sene de WWDC etkinliğini düzenledi. Ve apple düzenlemiş olduğu etkinlikte İOS 10’un tanıtımını da yaptı. Akıllı telefon ya da ıphone kullanıcıları telefonlarına İOS 10’u yükleme imkânları bulunmaktadır. Peki, İOS 10 nasıl yüklenir?

Daha önceki betalarda da olduğu gibi Apple yine WWDC etkinlik sonrasında İOS 10 beta sürümünü internete verdi. İnternette yayılan İOS 10 beta sürümünüz ıphone, ıpad cihazlarınıza rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

HABERİN DEVAMI

İOS 10 telefonunuza ağır gelebilir. Bunun için öncelikle telefon yedeğinizi iTunes üzerinden almanız gerekmektedir. Her ihtimale karşı alacağınız yedeklerin işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzda güncelleştirme yapmalısınız. Telefonunuzda büyük ihtimal en son sürülmüş olan İOS özelliği bulunmaktadır. Bunun yükselmesi için öncelikle telefon güncellemesi yapmalı ve daha sonra internet üzerinden İOS 10 uygulamasını indirmelisiniz. Daha sonra karşınıza profili tamamla şeklinde bir alan gelecektir. Profili tamamla yapmanız ile beraber de İOS 10 kurulumunuz kuruluma hazır olacaktır. Bu işlemi yapmanızdan sonra telefonunuz kapanacaktır. Telefonunuzun kapalı kalma süresi sizin cihazına göre de değişkenlik gösterecektir. Cihazının açıldıktan sonra telefon güncellemeleri alanından telefonunuzun İOS 10 beta sürümüne geçtiğini teyit edebilirsiniz.

İOS 10 Beta güncellemesi Iphone 5’ten sonra çıkmış olan tüm telefonlar için geçerli olan bir güncellemeyi oluşturmaktadır. İOS 10 Beta uygulaması sayesinde de telefonunuz yeni güncellemenin özellikleriyle kendini tamamlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz