Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

GTA SAMP ve Türkiye Sunucuları

GTA SAMP ve Türkiye Sunucuları

Uzun zamandır SAMP sunucularında oynuyorum ve neredeyse tüm değişimleri gördüm hatta sunucu açmışlığım vardır. Fakat bu ülkede neden SAMP tutmadı? Bu işe çok paralar harcanıyor ama nedense günlük aktif 500’ü geçmez. Fakat Rus sunucularında rahat 4-5 adet 1000+ sunucu görebilirsiniz. Ne olursa olsun konumuz bu değil. Şuan sizlere ülkemizde rağbet gören iyi/kötü sunucuları tanıtacağım. Çoğunda zaman geçirmişliğim vardır. Bu sırada öneriler yapacağım.

En çok girilen sunucu: Vendetta RPG

Yaklaşık 1-2 sene oynadım burada. Uzun süre polis, sonrasında mafya birliğinin başında oldum. Polisken hava hoştu ama oyunun en çok tercih edilen mafya rolünü yaparken bazı şeyler ile karşılaştık. Yönetimin umursamazlığı ve taraf tutmaları. Bunu söylemem yeterli sanırım. 200 kişiler ama kaçı bot kaçı gerçek bilinmez. %90’ı meslek kasıyor, gerisi tırt. Fakat Türkiye’nin en iyi RPG sunucusu diyebilirim çünkü seviye yerlerde. Bundan daha beterleri de var.

HABERİN DEVAMI

Yeni Nesil RPG

Baya eskiden oynamıştım. DM sunucusundan fark yok çünkü medirum-rp sunucusu. Role başlayanlar burayı tercih edebilir.

Advance Online

DM sunucusu. Daha önce giriş yapmadım fakat listemde 3. sırada yer alıyor. Ortalama 60 kişi bulunuyor.

Safari RPG

Yine bir medium rp sunucusu. Ortamı pek bilmiyorum, rol yapılmaya çalışılıyor sanırım.

Yabancı Sunucular

YN-RP, Safari gibi sunucular Next Generation RP modunu kullanıyor. Next Generation yabancıların medium-rp sunucusu.

Üst düzey, HARD-RP arıyorum derseniz de LS-RP bulunuyor. Daha önce forumlarında bulunma fırsatım olmuştu. Türkler var, fakat ülkemizde ki gibi seviyesi düşük rolcüler değiller.

COD Advance Gaming sunucusu, dünya savaşını ele alıyor. Türkiye başta olmak üzere bir çok ülke var. Ayrıca Türk oyuncuları da bulma fırsatı doğuruyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz