Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Gears of War Judgment Oyun İncelemesi

Gears of War Judgment Oyun İncelemesi

Muhakeme günü böyle mi olacaktı?

Ilk iki oyunu iki yıl arayla çıktıktan sonra bizlere bir süre nefes alma vakti tanıyan Gears of War, üçüncü oyunu için bu sûreyi üç yıla uzatmıştı. Marcus Fenia ve arkadaşlannın/loaıst’adındaki düşmanlarına karşı verdikleri savaşın tam ortasında kendimizi bulduğumuz bu efsane seri, kısa sürede başta Xbox 360 oyuncuları olmak üzere, etki sini tüm dünya üzerinde göstermeyi başarmıştı. Her oyunuyla bir adım daha atan seri, bu sefer çok daha farklı bir yapımla karşımıza çıkmaya hazıHanryor. Farklf dedim çünkü normal seride görmeye alıştığımız bazı kurum ve kuruluşlar bu oyunda boy göstermeyecek…

HABERİN DEVAMI

Gears of War Judgment Oyun Özellikleri

Tamam, çok da meraklandırmadan söyleyeyim: GeoWün efsane karakterleri olan Marcus Fcn« ve Dominic Santiago Judgment’da bulunmayacak. Hikâyenin ana karakterleriyse Kilo Squaddan Damon Baird ve Augustus Cole olacak ki zaten bu oyunun gündeme getirmeye çalıştığı esas nokta, olayların nasıl başladığını gözler önüne sermek. Şimdilik bilindiği kadarıyla Judgment. Emergence Day’den 30 gün sonrasını ele alacak. Emergence Day dediğimiz dönemse oyun tabiriyle *F-Day* şeklinde dile getiriliyor ve anlamıysa Sera gezegenine hiçbir şekilde, nereden geldiği anlaşılmayan ’Locust Horde* adlı düşman saldırısı. Her bir insan yerleşkesinin yeraltından gelen saldırılarla ele geçirildiği bu gun, oyunun merkezine yerleşecek ve biz oyunculara saldırıya henüz uğramış bir gezegenin neye benzediğini gösterecek.

İlk değişikliklerden bİr tanesi bu noktada devreye girecek. Bahsi geçen ve üç oyundur bizlere saldırmasına alıştığımız düşmanlarımızı artık eskisi gtbi görmek pek mümkün olmayacak. Bundan önceki oyunlarda sîzlerin de çok iyi bildiği glbi-bir noktada öldükten sonra, oraya yeniden geldiğimizde ne yapacağımızı kabaca bilirdik çünkü düşmanların ne yönden. ne şekilde geleceklerini önceden öğrenmiş olurduk.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz