Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Galaxy Note 7 Hakkında Bilgiler

Galaxy Note 7 Hakkında Bilgiler

Yılın merakla beklenen telefonlarından birisi olan Galaxy Note 7 güvenilir kaynaklardan edinilen bilgilere göre ağustos ayının ortalarından tanıtılacak. Telefonun duyurulmasına yaklaşık iki aylık bir süre var. Bu süre zarfında görünüşe bakılırsa bol bol Galaxy Note 7 haberleri olacaktır. Bu telefon önceki note serilerine tabi ki benzeyecektir ancak bariz farkları da bulunacağı düşünülmektedir.

Galaxy Note 7’ye ilişkin son sızıntı daha önce Galaxy S6 ve Galaxy S7’ye ait tasarımları haftalar öncesinden sızdıran gazeteci (teknoloji) @ShaiMizrachi cephesinden gerçekleşti. Popüler Android sitesi Android Authority vasıtası ile da teknoloji dünyasına servis edilen görüntü, Galaxy Note 7\`de Galaxy Note 5’e aynı bir tasarımın sürdürüleceğini gösteriyor.

 

HABERİN DEVAMI

note7

 

Görüntüdeki kavisli ekrana sahip telefon, Galaxy Note 7 edge modelinin de olacağını gösteriyor. Galaxy Note 5’e göre 0.2 mt. daha kalın bir telefon karşımıza çıkacak. Bu da Samsung’un Galaxy Note 7’de daha büyük bir pile yer vereceğini gösteriyor.
Galaxy Note 5 ve Note 7 hemen hemen aynı uzunlukta, fakat Note altı selefine göre daha dar bir kasa yapısı sunacak. Kamera çıkıntısı ise az da olsa varlığını sürdürecek. Dikkat çeken nokta ise Galaxy Note 7 ile beraber Samsung mobil cihazlarda USB Type-C standardına geçiş yapıcak.Kamera, LED flaş, nabız ölçer sensörü ve telefon üzerindeki fiziksel tuşların konumu ise değişmiyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz