Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

FIFA 2014 Sistem Gereksinimleri

FIFA 2014 Sistem Gereksinimleri

FIFA 14 sistem gereksinimlerini bilgisayarınız karşılayabiliyor mu? şayet o hâlde hiç çağ kaybetmeden bu oyunu karşı ve futbol oynamanın heyecanını işaret beden düzeyde yaşayın. Oyuna getirilen yenilikler ile reel karşılaşma tecrübesini yaşayabildiğimiz FIFA 14 bizlere yetkin bir hava sağlıyor.

Bu bilinmeyen gelen özelliklerden işaret önemlisi sayılabilecek olan Pure Shot ile tamamen gerçekçi şutlar çekebiliyoruz. Topun fiziği üzerine kurulmuş olan Pure Shot bizlere ayak topu oyunlarında şimdiye kadar görülmemiş eş mazot heyecanı getiriyor. EA Sports Footbal Club ile oyuncular online olarak birbirleri ile karşılaşma yapıp komünikasyon kurabiliyorlar. Hatta bu özelliğin yalnız futbol sosyal ağı olduğunu söyleyebiliriz.

HABERİN DEVAMI

Bunların sayılmazsa oyunda topu koruma, trup zekası, çıkış atarken dönme, depar dokunuşları, 2. sefer topu kapma şansı, kapasite testleri, kariyer modu gibi yalnız fazla hususiyet bulunuyor. Bu özellikler oyunun parçalanmamış yapısını etkiliyor okunuşu bizlere önceki oyunlara bakarak çok daha gerçekçi maçlar oynatıyor.

FIFA 14 Sistem Gereksinimleri;

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Celeron E1200 Dual-Core 1.6GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
Bellek: 1 GB
Gerekli boş disk alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 7 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: GeForce 8400 Serisi ya da Radeon 9550(+256MB)
DirectX: Dx 9

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz