Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Euro Truck Simulator 2 Ucuza Nasıl Alınır?

Euro Truck Simulator 2 Ucuza Nasıl Alınır?

Bu yazımda Euro Truck Simulator 2 oyununu nasıl daha ucuza ve orjinal satın alabileceğimizi anlatacağım. Bu yöntem hem %100 güvenli, hemde crack vs gibi şeylerle uğraşmadan hemde yapımcının emeğini çalmadan oyunu edinmiş olacaksınız. Eskiden 5-10 liraya sahte oyun alan olmuştur. Artık 5-10 liraya orjinal oyun alacağız. Çok maaliyeti yok. Zaten bir bilgisayar ve internetiniz varsa bu parayı verebilecek durumdasınızdır.

g2a” adlı platformdan satın alacağız. Öncelikle belirteyim ki herhangi bir bağım yoktur kendileriyle. Sadece az kişinin bildiği ama çok kazançlı bir yöntemdir. Nasıl buradan ETS 2 satın alınır? Adım adım anlatacağız.

HABERİN DEVAMI
  • https://id.g2a.com/register şu adresten üye olduktan sonra ana sayfaya yönelin.
  • Arama kısmına Euro Truck Simulator 2 yazdıktan sonra listelenen yazılardan hangisini alacağınızı seçiniz. Oyunu oynamak için Euro Truck Simulator 2 Steam CD-KEY Global’i seçmeniz daha iyidir. Biraz para koyup Gold’da alabilirsiniz.
  • Sonra üzerine tıkladıktan sonra aşağı doğru ininiz ve kimden alacağınızı seçiniz. Her zaman satış oranı ve memnuniyet oranını yüksek tutan satıcılardan satın alınız.
  • Satın almak için alışveriş sepetine tıklayın. Muhtemelen bir soru soracak, siz onu “Steam Hediyesi Olarak Satın Al” olarak seçip yola devam edin.
  • Sonrasında hangi yolla alacağınızı soracak. Bunu almanız için paypal hesabınız olsa bile kredi kartına ihtiyacınız var. Çünkü her iki yöntemle de kredi kartından çekecek.
  • Sonrasında kredi kartını onaylayıp satın alın.
  • Yaklaşık 5 dakika bekletecek. 5 dakika içinde satıcı hediyeyi yada kodu gönderecek sayfa üzerinden. Kapatmayın o sayfayı.
  • Sonra kod yada hediye geldikten sonra Steam’a giriş yapıp oyuna girebileceksiniz. Böylece orjinal bir Euro Truck Simulator 2 oyununa sahip olmuş olacaksınız. Hemde uygun fiyata.

#EmeğeSaygı

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz