Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

CS:GO’yu Ucuza Almak Artık Çok Kolay!

CS:GO’yu Ucuza Almak Artık Çok Kolay!

CS:GO Steam üzerinde 24 TL gibi bir fiyattan satılıyor. Şimdi çok para vermeden, hemde çok güvenli bir oyun alma yöntemi olan G2A ile almayı öğreteceğim. CS:GO’yu G2A’da satan onaylı kullanıcılar, sizin Steam hesabınıza satın aldığınızda hediye olarak gönderir. Ayrıca kartınızı eklerseniz 30 günlük %100 koruma veriliyor. Bu ne işe yarıyor? Bu, eğer ürün elinize ulaşmazsa 2. bir ürünü tekrar yolluyor.

Nasıl alış-veriş yapılır?

Bu adresten satın alabiliyorsunuz. Aşağı inerek 18 TL’ye bile satın almanız mevcut. Dikkat etmeniz gerekenler, satıcının aldığı geri dönüş ve fiyatları. Önerim %90’dan üstünü almanızdır. Sorunsuz çıkacaktır.

HABERİN DEVAMI

Satın al tuşuna tıkladıktan sonra “Steam Hediyesi Olarak Al” tuşuna tıklayın, E-POSTA adresini seçip satın alın.

Satın alırken, Paypal, Kredi kartı, Skrill gibi bir çok ödeme yöntemi var. Birisini seçip ödemeyi yaptıktan sonra 5 dakika içerisinde hesabınıza gönderiliyor.

Dolandırılmaya karşı nasıl korunurum?

G2A güvenli bir platformdur, dolandırıcılık olaylarına karşı G2A Shield tuşunu aktif etmeniz önerilir. Dediğim gibi eğer hesap açıp ona kartınızı tanıtırsanız 30 gün bedavadır. Ama üye olmadan alırsanız 1 dolar yani 3 TL gibi bir fiyata satın almış oluyorsunuz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz