Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Clash Royale Deste Taktiği – Savaş Taktiği

Clash Royale Deste Taktiği – Savaş Taktiği

Clash Royale ile ilk anımı ve tecrübelerimi bu doğrultuda anlatarak başlamak istiyorum. Clash Royale ilk çıktığında hiç beğenmemiştim. Fakat Amerikan filmleri gibi tadını sonradan aldım. Oynadıkça daha çok zevk almaya başladım ve arkadaşlarımla oynayıp kazandıkça daha çok zevk almaya başladım. Bu sırada kendi taktiklerimi üretmeye başladım.

Ürettiğim Clash Royale desteleri ikiye ayrılıyordu. Birisi Güç ama az kişi + Savunma = Yavaşlık içeren birinci deste, Hızlılık + Çok karakter = Savunmasızlıktı. Kesin ilk deste işe yaradı diyeceksiniz ama hayır! Hızlı olmak daha çok iş görüyor. Özellikle Goblinler ve Goblin Kulübesi ile Barbarlar ve Barbar Kulübesi olduğunda çok işe yarayan şeyler çıkıyor diyebilirim. Uzun süre böyle oynadım ve hep kazandım. Bu taktik içerisinde bulunan desteler aşağıda resim halinde gösterilmiştir.

Clash Royale Ortalama Oyuncu Destesi

clash-royale-deste

Deste ortalama (Yeni Oyuncu) için hazırlanmıştır. Bu destede Savunma için Dev, Barbarlar, Barbar Kulübesi, Goblin Kulübesi, İskelet Mezarı bulunmaktadır. Saldırı için ise, Dev, Prens, Mezar, Goblin k. , Goblinler, Mızraklı Goblinler, Barbar k ve Barbarlar iş yapacaktır. Ortalama iksir ise 4,3 tür ve bu 5’i geçmediği sürece mükemmeldir.

Bu Destelerde Kombo ise DEV + Barbarlar olarak seçiyorum. Barbarlar devi korurken dev kolaylıkla yeri alacaktır zaten.

Clash Royale Savaş Odaklı Deste

clash-royale-deste

Bu deste sadece savaş odaklıdır ve hem hava hemde kara yönünden, hem karadan havaya saldırı ve hemde karadan yapılacak çoklu saldırıları koruma amaçlı güçlendirilmiştir. Eğer iyi yönetirseniz karşınızda hiçbir rakip duramaz.

HABERİN DEVAMI

Kombolar ise; Barbarlar + Prens, Minyon Sürüsü + Balon, Mini Pekka + Valkür olarak seçtim. Bu kombolar çok işe yaramaktadır.

Ortalama iksir ise 4,4‘dür. Bu demek oluyor ki hızlı olacaksınız ama biraz ağır ilerleyecek. Bu deste orta seviye ve yüksek seviyeye adım atanlar için ideal bir destedir.

Clash Royale Diğer Deste Taktikleri

clash-royale-deste-1

clash-royale-deste-2

clash-royale-deste-3

clash-royale-deste-4

clash-royale-deste-5

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz