Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Clash Royale 1.’si Jason’dan Deste Düzenleri

Clash Royale 1.’si Jason’dan Deste Düzenleri

(16 Nisan 2016)’da, Clash Royale Helsinki, Finlandiya’da yer alan ilk fiziksel turnuvası vardı. 200 katılımcıdan Jason adında bir oyuncu galip çıktı. Ve güzel olan şey, güzel bir deste düzeni ile tunruvayı domine etti.

Benim görüşüme göre, son derece küçük görülmüş bir kart olan Dev, bu destenin en gözdesi. Dev çok yakın meraklıları geçti, ama insanlar hala bu tür Golem ve Pekka gibi diğer tanky seçenekleri ile gidiyor. Ama Dev bu kadar özel kılan İksir maliyetiydi. Güçlü kombinasyonları oluşturmak için olanak sağlayan Golem, 3’ten daha az İksir maliyetleri sağlıyor. Örneğin, bu destede Jason Domuz Binici ile Dev ile kullanır. Hog Rider özgürce Arena ve Kuleye hedef olurken bir kalkan gibi Dev kullanmak çok işe yaradı. Sadece siz son derece güçlü savunma ve saldırı bir kombinasyon olmasını bilen, her ikisi de Barbar ve Minion Horde kullanıyorsunuz. İki Dev, Domuz Binici ile Cehennem Kulesi için zayıf, çok çabuk Cehennem Kulesine karşı Dev ya da Domuz Binici önünde bu birlikler ordularını, Barbarlar, Köleler, Okçular ve Mızrak Goblinler ile oyunu götürdü. Ve sonra da oyunu, İksir Toplayıcı en ölümcül kartı kullanır. Bu deste bu kadar ölümcül kılan ve bu kez yetecek kadar İksir ve İksir çift zaman kendi ürettiğiniz, asker sürüsü ile birlikte Dev, Domuz Binici ile büyük bir acele ile rakibinizi yenmek için o kadar kolay olur mu? Oldu bile.

HABERİN DEVAMI

deste-clashroyale

TUNRUVAYI KAZANAN JASON’UN DESTESİ YUKARIDAKİ GİBİDİR.

Bu değişiklikleri daha iyi kılan da biraz bu destenin çekilmesi oldu. Çünkü bir çok destesi olan Jason’un bunları seçmesi değişik olsa bile, oyunu kazanmasını sağladı.

Jason, € 10.000’luk ödülün sahibi olarak Clash Royale’nin ilk tunruvasını başarıyla kazandı.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz