Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Clash of Clans Ganimet Kasma Taktiği

Clash of Clans Ganimet Kasma Taktiği

Clash of Clans gibi rekabetin bol olduğu bir oyunda tüm oyuncuların istediği hızlı ganimet kazanmak olacaktır. Oyunda üst düzeylere gelebilmek için büyük gayret sarfetmeniz gerekmektedir. Hızlı yükselmek, inşaatçıları boş bırakmamak istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız.

İlk olarak yapacağımız şey şayet kupamız yüksekse kupamızı düşürmek olacaktır. 2000-3000 kupa aralığında şayet daimi online değilseniz ganimet bulamayıp aksine ganimet kaybedip lig düşersiniz. 1600 ve altı kupa aralığında ölü köy dediğimiz bütün ganimetlerinin toplayıcılarda olan köyler var. Bizim saldıracağımız köyler netlikle ölü köyler. Zira çoğu ölü köyün toplayıcıları dolu olmakla birlikte toplayıcıları duvarların dışında oluyor. Bu da bize hem vakitten hem altından hem de askerden kâr ettirmiş oluyor.

HABERİN DEVAMI

Ölü köyler için saldırıya çıkacağımız vakit asker tercihimiz netlikle barbar-okçu ikilisinden olmalıdır. Bu şekilde şayet köyünüzde 4 kışlanız varsa 20 dakika civarında askerleriniz hazır olacaktır. Kışlalardan ikisine barbar diğer ikisinede okçu basarak balansı sağlarız. Askerlerim daha da hızlı hazır olsun ve kara iksirim bol diyorsanız barbar-okçu ikilisinin yanına dalkavuk’ta ilave edebilirsiniz.

Diğer bir önemli taktik, köy düzeninin iyi olması ve saldırılara karşı iyi savunulabilir olması. Şahsen ben 2 gün girmedim ve +95 kupa kazandım. Yani hiç girmeden hiç savunmam düşmedi ve bu sayede hızlıca kupa kastım. Bu yüzden köy düzeninizi iyi seçmelisiniz. Sizler için biraz arşiv yaptık. İstediğinizi seçip beğenin ve alın. Clash of Clans oyununun bir güzel yanı da bu. Ayrıca köy düzenlerimizi bulmak için de Clash of Clans bölümümüze davetlisiniz.

Bu şekilde devam ederek kısa müddet içinde yükseleceğinizin ve inşaatçılarınızın hiç boş kalmayacağının garantisini verebilirim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz