Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

CC Nedir? Cardable Siteler Nedir? Ne İşe Yarar?

CC Nedir? Cardable Siteler Nedir? Ne İşe Yarar?

CC Nedir?

CC, Credit Card’ın kısaltmasıdır. CC ile internet üzerinden, karttaki bakiyeye göre ürünler alabilirsiniz. Tabii ki CC’ler ile önünüze gelen her siteden alışveriş yapamazsınız. CC ile alışveriş yapabileceğiniz sitelere Cardable siteler denir. Cardable sitelerde diğer alışveriş sitelerine nazaran üç boyutlu Secure güvenliği yoktur.

3d Secure Nedir?

Üç boyutlu Secure, siz bir sitede alışveriş yaparken karta bağlı olan telefona bir onaylama bildirisi gelir ve kodu onaylamanız gerekir. Bu olay güvenlik içindir. CC’si elinizde olan kişinin telefonuna erişip kodu alamayacağınız için Cardable siteler devreye girer.

CC Nasıl Kullanılır veya Nasıl Bulunur?

CC Bulmak kolaydır velakin Live CC denen şeyden bulmak zor olsa gerek. Peki bu nedir ? Hala kullanılmakta olan ve harcama yapılan CC’ler Live CC diye geçer. (Live hayatta anlamına gelir.) çoğu zaman bu CC hackleyen carder hacker’ler bu karttaki paranın bir kısmını harcar , geri kalan kısmını da foruma veya çeşitli yerlere atarak parasız sunar.

HABERİN DEVAMI

Nereden Bulunur?

Cevabı basit , Altenen (kısaca ATN diye geçer) sitelerden bulabilirsiniz. Bu tip siteler çok yoğundur ve alan derhal harcamak zorundadır. (Yani bu işleri yapanlar çok hızlı davranırlar)

Bunlar için cardable şart demiştik en başta. Bunları yaparken iyi bir korunma yapmanız lazım.

Peki Bunu Yapanlar Nasıl Korunuyor? İşte Cevabı:

1- Tor Browser
2- Sağlam Ücretli VPN veya Free VPN

CC yaparken nelere dikkat etmeli?

Çalıntı kredi kartı kullanmak Türkiye Anayasası’na göre kabahattir ve cezası 15 yıldan 22 yıla kadardır. Bu işler çok tehlikelidir. Yapmanızı önermiyoruz. Çünkü hapis cezasına mahkum olursunuz ve ne olursa olsun buna merak salmayınız. Para kazanmak istiyorsanız daha güvenli yollar ile emeğiniz ile para kazanabilirsiniz. Bu konu sadece bilgilendirme amaçlı açılmıştır. Teşvik söz konusu değildir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz