Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Ocak 2018

Bordo Klavyeliler Vatanı Kurtarıyor (!)

Ülkemizde her geçtiğimiz gün bomba patlıyor, masum insanlar ölüyor. Onlara Allahtan rahmet dileyerek başlıyorum.

İnternette her şey o kadar kolay görünüyor ki. Adam küfür ederek vatanı kurtaracağını, asker olmanın o kadar kolay olacağını sanıyor. Askerlik yapanlarında anası babası var. Çocukları öldüğünde üzülmeyecekler mi? Şehitler geldikçe insanlar sıkılıyor yeterince zaten. İnternetten “şunu asalım, bunu vuralım, şuraları ele geçirelim” diyen insan kitlesi o kadar çok ki… Askerde bir insan. O kadar kolay olsaydı onların komutanları bunu yapmazlar mıydı? Veya siz çok şey biliyorsunuzda yılların verdiği emekle çalışan komutan, teğmen ve askeriyenin üst mertebesine ulaşmış insanlar hiçbir şey bilmiyor mu? Emin olun ki bu ülkede ki askerler ve üstlerindeki kişiler bu ülke için canını verirler, zaten de veriyorlar.

Şimdi bordo klavyeli konusuna geçelim. Alttaki resime bakarsanız anlarsınız.

HABERİN DEVAMI

1

Mesela resimdeki çocuk. Eleştirmek istemiyorum ama bu çocuğun düşüncesi böyle olabilir ama böyle düşünceli bir çok aklı başında adamlar var. Resimdeki çocuğu örnek gösterecek olursam, vatanı korumak küfür etmek kadar kolay bir şey sananlar var.

Bordo klavyeli meselesine gelecek olursam da, bordo klavyeli denen tabir internette bordo bereli taklidi yapan insanlara deniyor. Bordo klavyesi ile teröristleri öldürenlere söyleniyor. (!)

Kusura bakmayın ama klavye ile delikanlı olunmuyor. Resimdeki çocuğu meclis dışı tutarak, 18+ yaşında olup da böyle vurmalı kırmalı düşünenleri asker ocağına gidip yazılmasını öneriyorum. Belki o zaman söyledikleriniz lafla kalmaz da vatanı için hayırlı olur.

Umarım bu makale bir yerlere ulaşmıştır. Çünkü bazı bordo klavyelilerin kullandığı bilgisayar bile küfür edilmeyi hak eden ve teröristlere yardım eden Amerika ve Avrupa malı.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz