Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Asphalt 8: Airbone Para Hileli Hack Mod APK – V2.1.X

Asphalt 8: Airbone Para Hileli Hack Mod APK – V2.1.X

Asphalt 8: Airbone Para Hileli Hack Mod APK – V2.1.X araba sürme ve yarış oyunlarını sevenlerin netlikle tecrübeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını dünyaca tanınmış kişi mobil oyun stüdyolarından birisi olan GAMELOFT’un üstlendiği mükemmel bir oyundur. Emeliniz kontrol ettiğiniz spor arabalar ile zorlu yarış parkurlarında yarışacak rakiplerinizden önce bitiş çizgisine varmaktır. Asphalt 8: Airborne içinde yaşanan parasal meselelerden ve genel zorluklardan dolayı MOD APK başka bir deyişle sınırsız para hileli, sınırsız jeton hileli, yüksek lvl hileli, sınırsız yıldız hileli ve sınırsız nitro hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz dolayısıyla rakiplerinize karşı her zaman üstün olursunuz. Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX, Pagani Zonda R, Lamborghini Aventador ve Audi R8 LMS Ultra ve daha bir çok spor araba sizin kontrolünüzü bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi düzeydedir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Asphalt 8: Airborne Play Store’da 4.850.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUM

Asphalt 8: Airbone Para Hileli Hack Mod APK – V2.1.X dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

HABERİN DEVAMI

Asphalt 8: Airbone Para Hileli Hack Mod APK – V2.1.X dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt 8: Airbone Para Hileli Hack Mod APK – V2.1.X: oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Asphalt 8: Airbone Para Hileli Hack Mod APK – V2.1.X: oyuna giriş yaptığınızda jeton miktarına bakmanız yeterlidir.

Asphalt 8: Airbone Para Hileli Hack Mod APK – V2.1.X oyuna giriş yaptığınızda seviyeniz yüksektir.

Asphalt 8: Airbone Para Hileli Hack Mod APK – V2.1.X yarış esnasında dilediğiniz kadar nitro kullanabilirsiniz sınırsızdır.

UYARI : Kurmadan önce oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz