Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Ocak 2018

Apple Store Randevusu Nasıl Alınır?

Apple Store Randevusu Nasıl Alınır?

Bozulan telefonlar, bozulan cihazlar için en iyi teknik servisi elbette ki Apple sunmaktadır. Apple diğer firmalardan farklı olması ve daha iyi olmasının en büyük sebebi diğer teknik servislerde olduğu gibi kullanıcı hatası gözetmemektedir. Cihazın çalışmama sebebi kullanıcı hatası olsa dahi ilgilenmekte. Ve cihazınızı alarak yenisi ile çok küçük bir fiyata değiştirmektedir. Bunun dışında teknik servis hizmeti verdiği zamanda sizi aylarca haftalarca bekletmemekte, ortalama 30 dakika kadar süre sonra cihazınızı size teslim etmektedir. Apple aracılığıyla cihazı tamir ettirmenin bir diğer önemli avantajı ise cihazınızı gerçekten uzman olan ellere teslim ediyor olmanızdır. Peki, apple randevu nasıl alınır?
1) Apple randevusu almak için aslında internet sitesine girerek randevu başvurusu yapmanız yeterlidir. Size bir randevu saati verilecek ve bu saatte orada olmanız istenecektir. Ancak apple bu şekilde randevu alınması mümkün olamamaktadır. Bunun sebebi elbette ki çok büyük bir yoğunluğun olmasıdır.
2) Apple randevusu almak için gece 12’yi deneyin. Yeni gün başlangıcı olan gece 12 de randevu başvurusu yapmanız sayesinde randevunuz ilk sıralarda görülecektir ve bu da sizin randevu alma ihtimalinizi kolaylaştıracaktır.
3) Apple randevusu almak için farklı konum ve farklı bilgisayarlardan randevu almak denenmelidir. Bu da şansınızı yükseltecek olan etkenler arasında bulunmaktadır.
4) Apple randevusu alan bazı kişiler randevularını satmaktadır. Bunların araştırmasını yapın ve randevu satın alın.

HABERİN DEVAMI

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz