Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Android Youtube Video – MP3 İndirme Uygulamaları

Android Youtube Video – MP3 İndirme Uygulamaları

Kullandığınız telefonlarınız için Spotify gibi uygulamalar olmadığı için üzülmeyin. Çünkü Youtube üzerinden ücretsiz bir şekilde Youtube Videoları ve MP3 dosyalarını telefonlarınıza zaman kaybetmeden indirebilirsiniz. Kolay yoldan indirebilmeniz için sizlere bir kaç uygulama tavsiyesinde bulunduk.
Tubemate-APK-Download

TubeMate

Android Markette her ne kadar olmasa da kendi web sitesi üzerinden yayımlanmış dosyalarını indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve güvenilir olan bu program ile Youtube’dan Video ve MP3 dosyalarını kolayca Android telefonunuza indirebilirsiniz.

 

1427230785_yt3-free-top-chart

YT3 Youtube Downloader

Bir diğer Youtube video indirme programı. Bu program ile Youtube videolarını izleyebilir, beğendiğiniz bir videoyu tek bir tuşla telefonunuza kolaylıkla indirebilirsiniz.

HABERİN DEVAMI

 

android-og-youtube

OG Youtube Downloader

Youtube’dan MP3 ve Video indiren bir diğer uygulama. Diğer programlardan farklı olaraktan bu program ile Youtube videolarını arka planda çalıştırabilen bir özelliğe sahip. İster video indirin, ister arka planda çalsın.

 

myt-muzik-android-apk-ikon_200x201

MYT Müzik

Diğer programlardan tek farkı video ve mp3 indirirken size popüler müzikleri de bildirir ve indirmenizi önererek sizlere müzik aramakla zaman kaybettirmez.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz