Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Android N Önizleme Sürümü Nasıl Kurulur?

Android N Önizleme Sürümü Nasıl Kurulur?

Android N Önizleme Sürümü Nasıl Kurulur?

General Mobil 4G modellerine kurulabilen Android N; birçok yeniliği de cihazınıza getirecek olan sürümdür. Android N ile sürüm özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız öncelikle Android N
kurulumunu gerçekleştirmelisiniz.

İşte, Android N kurulumu;

1) Android N sürümünü indirmek için öncelikle Android Beta uygulamanıza katılmanız ya da daha önceden katılmış olmanız gerekmektedir.

2) Aneroit Beta uygulamasına kaydınızı oluşturduktan sonra uygulama üzerinden Android N indirme talebinde bulunmalısınız. İndirme talebinde bulunmanız ile Android N sürümü indirilmeye başlanacaktır.

3) OTA ile 24 saat içinde telefonunuza gelecek olan uygulama gayet hızlı bir şekilde telefonunuza kurulacaktır.

HABERİN DEVAMI

4) Öncelikle telefonunuzda kayıt oluşturmalısınız. Daha sonra Menü ve ayarlar yaparak telefon hakkında bölümüne ulaşmalısınız. Bu alandan da sistem güncellemeleri yazısına tıklamayı gerçekleştirmelisiniz. Bu şekilde sistem güncellemeleri olduğunda bu alandan yükleme imkânınız bulunmaktadır.

Android N ile Gelen Yenilikler Nelerdir?

1) Android N sürümünden sonra telefonunuzda da tıpkı bilgisayarınızda olduğu gibi çoklu pencere açma imkânına sahip olacaksınız.

2) Çift taraflı bildirime sahip olacakısınız. Ve bunun sayesinde de birden fazla bildirime aynı anda müdahale etme imkânına da sahip olacaksınız.

3) Batarya grafiği de yenilenen özellikler arasında yerini alıyor.

4) Gece modu uygulaması değişkenlik gösteriyor. Yeni gelen gece modu uygulaması bir önceki sürüme göre çok daha başarılı olan bir uygulamadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz